Jolanta Kryńska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, terapeutą EMDR Europe oraz psychoonkologiem. Prowadzę indywidualną psychoterapię osób dorosłych oraz terapię par. Pomagam osobom zmagającym się z lękami i obniżonym nastrojem, niskim poczuciem własnej wartości, silnym stresem, problemami w relacjach i trudnościami w budowaniu satysfakcjonujących więzi, odczuwającymi brak zadowolenia z własnego życia. Posiadam również doświadczenie w pracy z osobami dotkniętymi różnego rodzaju cierpieniem jak choroba, dominujące poczucie straty i żałoba.

Ukończyłam Wydział Psychologii ze specjalnością Psychologia kliniczna i Psychoonkologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, Doradztwo Zawodowe i Zarządzenie Kompetencjami na SGH w Warszawie, a także szereg specjalistycznych szkoleń, m.in. Dialog motywujący, Racjonalną Terapię Zachowania, Terapię EMDR, Program Redukcji Stresu metodą Uważności (MBSR). Obecnie rozwijam kwalifikacje w ramach Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTBT).

Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. w Klinice Psychologiczno-Psychiatrycznej Psychomedic w Warszawie, Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia (Szpital Tworkowski) i Fundacji Dobrze, że jesteś (Centrum Onkologii w Warszawie).

W swojej praktyce korzystam z metod terapii poznawczo-behawioralnej, terapii opartej na uważności (mindfulness), a także terapii EMDR w przypadku trudności zapoczątkowanych przez wydarzenie traumatyczne (przemoc, wypadek, ale również porzucenie, utrata pracy czy życie w ciągłym napięciu). Pracuję pod superwizją, stale rozwijając swoje umiejętności i kompetencje zawodowe.