Ewelina Kubicka

Jestem psychologiem, psychoterapeutą integracyjnym, terapeutą uzależnień behawioralnych (bulimia, hazard, internet, kompulsywne objadanie, zakupy), Terapii Skoncentrowanej na Emocjach – EFT/ EFT-C oraz Racjonalnej Terapii Zachowania.

Ukończyłam czteroletnie szkolenie z psychoterapii w PSP przy Instytucie Psychologii Zdrowia atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i jestem w procesie certyfikacji. Ukończyłam całościowe szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Emocjach – EFT, w tym Terapii Par EFT-C. Studia magisterskie odbyłam na wydziale psychologii ze specjalizacją kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej SWPS. Ukończyłam także Studium Terapii Dzieci i Młodzieży by zapewnić profesjonalną pomoc swoim młodszym Klientom. Dbając o swój rozwój zawodowy, stale podnoszę swoje kwalifikacje biorę udział w konferencjach, warsztatach i szkoleniach, w tym m.in. z Dialogu Motywującego w ACPiR SWPS, całościowe szkolenie z hipnoterapii dorosłych i dzieci, oraz serię szkoleń z Pracy z Ciałem metodą A. Lowena i K. Lewina organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej. 

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej, International Society for Emotion Focused Therapy oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia (Szpital Tworkowski), w Fundacji Ewy Błaszczyk „AKOGO”, w fundacji „Dobrze że jesteś”, na Oddziale Hematologii Centralnego Szpitala Klinicznego na ul. Banacha oraz obecnie: w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w Ośrodku Psychoterapii NZOZ OGRÓD IPZ i we własnym gabinecie w ramach prywatnej praktyki.

Pracuję z osobami, które doświadczają trudności, cierpienia w różnych obszarach swojego życia, a dotychczasowe próby radzenia sobie nie przynoszą efektów. Pomagam osobom, które pragną odzyskać kontrolę nad swoim życiem, poprawić jakość relacji z innymi, lepiej poznać i zrozumieć siebie, swoje emocje, potrzeby i możliwości. Psychoterapię traktuję jako lekarstwo naszych czasów na rozwój i drogę do realizacji pełni potencjału każdej niepowtarzalnej osoby. W swojej pracy wykorzystuję nurt integracyjny, który daje mi możliwość czerpania z wielu podejść terapeutycznych, dzięki czemu mogę dostosować psychoterapię do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Psychologa i w trosce o swoich Klientów podlegam regularnej superwizji.