Ewelina Kubicka

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, dyplomowanym terapeutą uzależnień behawioralnych (bulimia, hazard, internet, kompulsywne objadanie, zakupoholizm), terapeutą Racjonalnej Terapii Zachowania. Ukończyłam szkolenie z Dialogu Motywującego w ACPiR SWPS oraz serię szkoleń z Pracy z Ciałem metodą A. Lowena i K. Lewina organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej. Jestem absolwentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Aktualnie w trakcie Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia atestowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej, Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia (Szpital Tworkowski), w Fundacji Ewy Błaszczyk „AKOGO”, w fundacji „Dobrze że jesteś”, na Oddziale Hematologii Centralnego Szpitala Klinicznego na ul. Banacha oraz obecnie w prywatnej praktyce.

Pracuję z osobami, które doświadczają trudności, cierpienia w różnych obszarach swojego życia, a dotychczasowe próby radzenia sobie nie przynoszą efektów. Pomagam osobom, które pragną odzyskać kontrolę nad swoim życiem, poprawić jakość relacji z innymi, lepiej poznać i zrozumieć siebie, swoje emocje, potrzeby i możliwości. Psychoterapię traktuję jako wsparcie w przechodzeniu przez kryzysowe chwile i drogę do realizacji pełni potencjału każdej niepowtarzalnej osoby. W swojej pracy wykorzystuję nurt integracyjny, który daje mi możliwość czerpania z wielu podejść terapeutycznych, dzięki czemu mogę dostosować psychoterapię do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Psychologa i podlegam regularnej superwizji.